W pierwszym noworocznym spotkaniu ligowym nasze panie zmierzyły się na wyjeździe z Dziewiątką-Amicą Wronki.

Liczyliśmy na rewanż po przegranym spotkaniu w Tarnowie Podgórnym. Niestety spotkanie nie poszło po naszej myśli. W pierwszym bloku Weronika Torka rozpoczęła pojedynek z Julią Brodziszewską. Zapowiadało się dobrze po wygraniu przez Weronikę pierwszego toru. Przeciwniczka jednak na kolejnych torach zaczęła odrabiać straty. Chodź pojedynek zakończył się remisem w setach, nasza zawodniczka przegrała gorszą sumę strąconych kręgli. W drugim pojedynku rywalizowała Aleksnadra Bonk z Patrycję Grzelak. Ola nie grała najlepiej i po dwóch torach nastąpiła zmiana. Na tory weszła Izabela Tork, jednak ta zmiana nie dała nam wygranej w pojedynku. Izie udało się urwać tylko jednego seta.
W bloku drugim swoją okazję wykorzystała Marta Strzelczak rywalizująca z Julią Paszyk. Marta pewnie pokonała przeciwniczkę, wygrywając trzy sety oraz kończąc z lepszą sumą zbitych kręgli. Na torach obok rywalizowała Dominika Zygarłowska z Sandrą Szczepską. Pojedynek był bardzo zacięty. Dominika grała bardzo dobrze, ale Sandra grała jeszcze lepiej, ustanawiając przy okazji swój rekord życiowy. Spotkanie zakończyło się wnykiem 1:5 dla drużyny z Wronek.
Nasze panie po przegranej we Wronkach znajdują się na miejscu drugim. Kolejny mecz już za tydzień, a ich rywalkami będzie MLKS Tucholanka JK M. Kiedrowski Tuchola.