Dnia 23 marca odbyła się we Wronkach Gala Superligi. Pragnę poinformować że nasi panowie zdobyli w tym sezonie trzeci raz z rzędu tytuł Mistrza Polski. 

Pierwszy raz w historii odbyło się podsumowanie rozgrywek superligowych w postaci Gali Superligi. Na to wydarzenie zjechały się drużyny kobiece jak i męskie które zajęły miejsca od 1 do 4. Podczas gali został rozegrany turniej o Puchar Superligi, a jego zwycięzcą wśród mężczyzn został zawodnik naszego klubu Michał Grędziak. Wśród pań najlepszą zawodniczką okazała się Anna Chwastyniak z KS Polonii 1912 Leszno.

Przed dekoracją medalistów Mistrzostw Polski przyznano także nagrody indywidualne rozgrywek ligowych. Dwie przypadły naszym zawodnikom. Wśród kobiet najlepszą techniczką (największa średnia do zbieranych) została Marta Strzelczak, której nagrodę pod jej nieobecność odbierała trenerka Joanna Bonk. Wśród panów najbardziej wartościowym zawodnikiem ligi (najwięcej wygranych pojedynków i setów) został Tomek Masłowski. Gratulacje Alfiarze!!! 😁 😁

WYNIKI PUCHARU SUPERLIGI

GALERIA ZDJĘĆ

 

Be Sociable, Share!

Komentarze są wyłączone.

Starsze newsy
Sponsorzy

PartnerzyMedia współpracujące