W dniach 15-16 grudnia we Wronkach rozegrano tegoroczne Mistrzostwa Polski Sprintów i Tandemów Mieszanych.

W sobotę do południa rozgrywane były zawody w tandemach mieszanych. Najlepszą naszą parą okazała się Joanna Sadłocha grająca z Dawidem Strzelczakiem. Para uplasowała się na miejscu 6. Zaraz za nim miejsce 7 zajął tandem w składzie: Weronika Torka i Jarosław Bonk. Tytuł Mistrza Polski w kategorii mikst uzyskali Julia Brodziszewska i Bartosz Krug (KK Dziewiątka-Amica Wronki). Drugie miejsce przypadło tandemowi w składzie: Agata Banaszak i Sebastian Piosik (KS Czarna Kula Poznań), zaś najniższy stopień podium wywalczyły pary Polonii 1912 Leszno : Ania Chwastyniak i Matusz Klecha oraz gospodarze w składzie: Julia Paszyk i Bartosz Ruszczyk.

W kategorii sprintów kobiet najbliżej podium była Joanna Sadłocha plasując się na piątym miejscu, która w ćwierćfinale przegrała z zawodniczką z Wronek Julią Paszyk. Złoty medal Mistrzostw Polski w kat. sprint Kobiet zdobyła Patrycja Grzelak (KK Dziewiątka-Amica Wronki). Srebrny medal wywalczyła Alina Pstrąg-Wiligała (MLKS Tucholanka Tuchola), zaś najniższy stopień na podium przypadł Julii Paszyk z KK Dziewiątka-Amica Wronki oraz Monice Leciejewskiej z Polonii 1912 Leszno.

Wśród panów najlepszym naszym „sprinterem” okazał się Tomasz Masłowski uzyskując trzecie miejsce wraz z Piotrem Kielbią (KK Dziewiątka-Amica Wronki). Tomek w walce o finał przegrał w rzutach zwycięstwa z zawodnikiem KS Pilca Tomaszów Maz. Konradem Mocarskim (18:21), który ostatecznie zajął drugie miejsce. Mistrzem Polski został Patryk Lukaszewski (KS Start Gostyń).