W 3 kolejce Superligi Kobiet nasze panie zmierzyły się z drużyną TKKF Dębinki Gdańsk.

Mecz był emocjonujący do samego końca. Po wyrównanych pojedynkach w pierwszym bloku nasze panie ostatecznie wygrały z drużyną z Gdańska 4:2.

W pierwszym bloku Małgorzata Kurcok rywalizowała z Mają Olszewską.  Rozpoczęło się rewelacyjnie od wygranej Gosi 11 kręglami, jednak przeciwniczka nie dała za wygraną, co pokazała na kolejnych torach odrabiając starty. Ostatecznie wynik w setach zakończył się remisem, lecz to wynik końcowy zdecydował o zwycięstwie gdańszczanki w pojedynku.  Na sąsiednich torach rozegrał się pojedynek pomiędzy Martą Duszyńską i Karoliną Serwińską.  Starcie po dwóch torach było bardzo zacięte. O wygranej Marty zadecydował wynik końcowy. Po pierwszym bloku nasza drużyna prowadziła z przewagą 8 kręgli.

Trochę inaczej potoczyły się losy w drugim bloku. Weronika Torka zmierzyła się z Natalią Postrożny. Tu bardzo kiepską dyspozycję alfianki w secie pierwszym wykorzystała zawodniczka Dębinek, co zadecydowało o zmianie naszej zawodniczki na Joannę Sadłochę. Na zmianę zdecydowała się również drużyna przeciwniczek. Za Natalię Postrożny weszła Agnieszka Kowalska-Linda. Zawodniczki wygrywały sety naprzemiennie i zakończyły pojedynek remisem. O zwycięstwie Asi zdecydowały kręgle, których tarnowianka strąciła o 35 więcej. Na torze obok Liwa Strzelczak walczyła z Justyną Szymańską. Po dwóch torach obie zawodniczki zremisowały w setach. Kolejne sety również zakończyły się remisem, jednak to bardzo dobra gra gdańszczanki zadecydowała o zwycięstwie. Uzyskała ona najlepszy wynik spotkania 570 kręgli. Ostatecznie o losach meczu zadecydowała końcowa suma kręgli. Nasze panie wygrały z przewagą 13 kręgli 😁

Aktualnie nasze panie zajmują drugie miejsce w tabeli, tracąc do liderek 2 punkty. Kolejny mecz ligowy odbędzie się 25 listopada.  Ich rywalkami będzie zespół Dziewiątka – Amica Wronki 😁

PROTOKÓŁ MECZOWY

Be Sociable, Share!

Komentarze są wyłączone.

   

WYNIKI LIVE

Starsze newsy
Sponsorzy

Partnerzy

Media współpracujące