13 stycznia męska drużyna Alfy-Vector udała się na wyjazdowy mecz Superligowy do Wronek. Panowie wygrali 7:1.


Dziewiątka-Amica 2, aktualnie ostatnia drużyna w tabeli ligowej nie postawiła Alfie zbyt dużego oporu. Już w pierwszym bloku odnieśliśmy dwa zwycięstwa w pojedynkach z przewagą 122 kręgli za sprawą Leszka Torki i Jarka Michalaka. Na szczególne słowa pochwały zasługuje Leszek, który po bardzo dobrej grze z wynikiem 635 kręgli pokonał Bartosza Ruszczyka i został najlepszym zawodnikiem w meczu. Większych problemów w drodze do wygranej nie miał także Jarek (577), który pewnie zwyciężył w starciu z Mateuszem Sawalą.
W bloku drugim różnica w kręglach na naszą korzyść zmalała do 101 kręgli. Niespodziewaną porażkę zaliczył Marcin Grzesiak, który rywalizował z Mateuszem Kląskałą. Teoretycznie słabszy „punkt” drużyny z Wronek zdobył punkt honorowy dla gospodarzy i sprawił tego dnia dużą niespodziankę pokonując naszego zawodnika. Bardzo zacięta rywalizacja toczyła się na torach obok. Dawid Strzelczak z Maciejem Olczykiem uzyskali zbliżone wyniki, lecz trzy sety przesądziły o wygranej Dawida.
Nasze pewne zwycięstwo w meczu przypieczętowali Jarek Bonk i Tomek Masłowski. Obaj pewnie pokonali swoich rywali – Kamila Palacza oraz Leszka Kowalskiego powiększając ostateczną różnicę w sumie strąconych kręgli do 199.
W drugiej rundzie przyznawane są dodatkowe punkty za wygranie dwumeczu. I taki też powędrował do tabeli na konto naszych graczy. W pierwszym spotkaniu w Tarnowie Podgórnym Alfa-Vector także pokonała Dziewiątkę-Amica 2 (6:2).
A za dwa tygodnie zapraszamy kibiców do Vectora. W niedzielę 4 lutego będziemy gościć Czarną Kulę Poznań.

PROTOKÓŁ MECZOWY

Be Sociable, Share!

Komentarze są wyłączone.

   

WYNIKI LIVE

Starsze newsy
Sponsorzy

Partnerzy

Media współpracujące