W miniony weekend (18-19.10.2017) kręgielnia we Wronkach gościła najlepszych juniorów i juniorki, którzy rozegrali Mistrzostwa Polski w konkurencjach „szybkich”.


W sobotę rozegrano tandemy mieszane. Nasz klub reprezentowały trzy tandemy. Medal brązowy przypadł Oli Bonk i Kubie Polakowi. Niestety już w pierwszej rundzie odpadł nasz pierwszy z tandemów. Dominika Zygarłowska grająca z Patrykiem Mrowcem. W ćwierćfinale najwyżej rozstawiony tandem juniorski w rankingu SKK w składzie Weronika Torka i Mateusz Klecha (Polonia 1912 Leszno) musiał także uznać wyższość kolejnego tendemu Tucholanki.

Niezbyt szczęśliwa była dla nas pierwsza runda sprintów juniorów. Tu po doskonałej grze, Kuba Polak przegrał troszkę pechowo w rzutach zwycięstwa z Szymonem Klimkiem (Pilica Tomaszów Maz.). Los Kuby podzielił także Patryk Mrowiec, który w rzutach zwycięstwa przegrał z Jakubem Nosalem (BOSiR Brzesko).

Zdecydowanie lepiej w sprintach powiodło się naszym juniorkom. Ola Bonk z Weroniką Torką rozegrały bratobójczy pojedynek o medal brązowy. Po rzutach zwycięstwa miejsce trzecie wywalczyła Ola. Werze pozostało się cieszyć z miejsca czwartego. W pierwszej rundzie odpadła Dominika Zygarłowska, która przegrała z późniejszą Mistrzynią Polski – Patrycją Grzelak.

WYNIKI MISTRZOSTW POLSKI

Be Sociable, Share!

Komentarze są wyłączone.

   

WYNIKI LIVE

Starsze newsy
Sponsorzy

Partnerzy

Media współpracujące