Weekend ligowy rozegrany 5 listopada przyniósł naszym drużynom wygraną i przegraną.

Panie udały się na mecz wyjazdowy na trudny „teren” do Gdańska. Niestety i tym razem górą były zawodniczki Dębinek, które pokonały nasze panie 5:1. Punkt honorowy dla Alfy-Vector zdobyła Izabela Torka (553), która była najlepszą zawodniczką w naszych szeregach. Najlepszy wynik w meczu uzyskała Natalia Postrożny (565). Czwarta kolejka Superligi Kobiet przyniosła wiele zmian w tabeli. Alfa-Vector spadła na 5 pozycję i traci 4 punkty do liderujących Dębinek. Inne drużyny z wyższych miejsc mają na swoim koncie tyle samo punktów co Alfa-Vector, lecz są z korzystniejszym bilansem punktów setowych. Zapowiada się zatem całkiem ciekawa rywalizacja w kolejnych meczach…

PROTOKÓŁ MECZOWY

Panowie gościli w Tarnowie Podgórnym drugą drużynę Dziewiątki-Amica Wronki. Mecz nie stał na wysokim poziomie, ale jak mówi dawne powiedzenie… gra się tak jak przeciwnik pozwala. Pomimo założeń przedmeczowych o zdobyciu kompletu ośmiu punktów, plan Alfie-Vector nie wypalił. Tarnowianie zwyciężyli, ale musieli oddać dwa punkty przeciwnikom za wygrane pojedynki. Najlepszym zawodnikiem w meczu był Dawid Strzelczak (596), który tego dnia odstawał poziomem od całej reszty grających zawodników. Wygrana nad Dziewiątką-Amica 2 dała naszej drużynie awans na drugą lokatę w tabeli.

PROTOKÓŁ MECZOWY

RELACJA LIVE STREAM

Be Sociable, Share!

Komentarze są wyłączone.

   

WYNIKI LIVE

Starsze newsy
Sponsorzy

Partnerzy

Media współpracujące