23 marca w kręgielni Vector przy ul. Rokietnickiej rozegrano III Młodzieżowe Mistrzostwa Gminy Tarnowo Podgórne w kręglarstwie klasycznym. O tytuły w sześciu kategoriach wiekowych rywalizowali zawodnicy dwóch klubów: OSiR Vector Tarnowo Podgórne oraz Alfy-Vector Tarnowo Podgórne.


foto: http://osir.pl/

W kategorii dziewczynek, chłopców i juniorek młodszych triumfowali zawodnicy naszego klubu. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Julia Adamek, która z wynikiem 311 zdystansowała pozostałe koleżanki. Sandra Ryś zajęła miejsce trzecie, a jej siostra Marika czwarte.
W kategorii chłopców nie mieliśmy niespodzianki. Dominator ostatnich lat tej kategorii wiekowej Jakub Cwojdziński nie miał najmniejszego kłopotu, aby odnieść swoje kolejne zwycięstwo. Miejsce siódme przypadło Michałowi Bonkowi.
W młodziczkach i młodzikach o tytuły najlepszych rywalizowali wyłącznie zawodnicy OSiR Vector. Wśród młodziczek zwyciężyła Dominika Witajewska, a prym najlepszego młodzika w Gminie zdobył Mateusz Gromadecki.
W juniorkach młodszych walka o miejsce pierwsze rozegrała się pomiędzy czterema  Alfiankami. Wygrała Ola Bonk przed Dominiką Witajewską, Weroniką Torką oraz Kasią Bugaj.
U juniorów młodszych podobnie jak w juniorkach młodszych na starcie stanęło czterech zawodników. Tu jednak siły klubowe były podzielone, a zwycięzcą okazał się Maciej Kozłowski z OSiR Vector. Nasi Tomkowie uplasowali się na miejscu drugim i czwartym. Wyższe przypadło Tomkowi Derdzie. Tuż za podium stanął Tomek Cwojdziński.

WYNIKI III MMG

PRASA O WYDARZENIUartykuł z „Sąsiadka Czytaj” z kwietnia 2013 r. – nr 4 (265)

Be Sociable, Share!

Komentarze są wyłączone.

   

WYNIKI LIVE

Starsze newsy
Sponsorzy

Partnerzy

Media współpracujące