Archiwum kategorii ‘Rozgrywki ligowe’


LIVE TICKER


LIVE TICKER

Wiele działo się dzisiaj w kręgielni Vector w Tarnowie Podgórnym…  Mowa oczywiście o meczowym hicie 4 kolejki superligi mężczyzn.

Mecz pomiędzy Alfą-Vector a Polonią 1912 Leszno przyniósł jak zwykle wiele emocji. Po dobrym początku w wykonaniu gospodarzy do głosu doszli goście. Po dwóch blokach mieliśmy remis z minimalną przewagą w kręglach na korzyść przyjezdnych. Ostatni odsłona to istny thriller kręglarski i pogoń gospodarzy, która przyniosła zwycięstwo Alfie-Vector 5:3 w ostatnich rzutach zaledwie 9 kręglami. Kto nie był na meczu i nie widział co się wyprawiało na torach niech żałuje…😉

WYNIKI MECZU


LIVE TICKER

Bardzo udanie zakończył się dla naszych drużyn miniony weekend ligowy. Drużyna kobiet oraz mężczyzn odniosły dzisiaj zwycięstwa nad Czarną Kulą Poznań. Panie wygrały 5:1, a panowie 6:2.


WYNIKI MECZU


WYNIK MECZU

LIVE TICKER


LIVE TICKER

Męskiej drużynie Alfy-Vector udało się po czterech latach przerwy odzyskać tytuł mistrzowski. Panowie triumfowali w ostatniej odsłonie Superligi Mężczyzn.


Przeczytaj resztę tego wpisu »

Turniej finałowy w Lesznie zapewnił naszej drużynie kobiecej tytuł II Wicemistrzyń Polski.


Przeczytaj resztę tego wpisu »

Po czteroletniej przerwie tytuł Drużynowych Mistrzów Polski może powrócić do Tarnowa Podgórnego!!! Męska drużyna Alfy-Vector zapewniła sobie pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej i już niewiele brakuje do osiągnięcia sukcesu.

W najbliższą niedzielę (9 kwietnia) o godz. 12.00 odbędzie się turniej finałowy z udziałem czterech drużyn. Ma już on tylko charakter formalny ponieważ teoretycznie żaden z teamów nie ma szans na zmianę swojej pozycji na koniec rozgrywek. Nie znaczy to jednak, że zawodnicy potraktują turniej ulgowo. Na torach drużyna Alfy-Vector będzie chciała zapewne pokazać się z jak najlepszej strony i przypieczętować swój tytuł zwycięstwem turniejowym.
Serdecznie zapraszamy kibiców do kręgielni Vector, przy ul. Rokietnickiej 21 – WSTĘP WOLNY.
PROGRAM TURNIEJU:
turniej (6 bloków) – od godz. 12.00-18.00.
uroczyste zakończenie oraz dekoracja medalistów – około godz. 18.30.

LIVE TICKER

LIVE STREAM

   

Starsze newsy
Sponsorzy

Partnerzy

Media współpracujące