Archiwum kategorii ‘Rozgrywki ligowe’

LIVE TICKER

LIVE STREAM

W 11 kolejce Superligi mężczyzn Alfa-Vector zmierzyła się w meczu wyjazdowym z Polonią 1912 Leszno.


Przeczytaj resztę tego wpisu »

4 grudnia w Tarnowie Podgórnym odbyły się dwa mecze superligowe z Czarną Kulą Poznań. Obie nasze drużyny, kobieca i męska odniosły zwycięstwo.


Przeczytaj resztę tego wpisu »


LIVE TICKER

LIVE STREAM

LIVE TICKER

LIVE STREAM

13 stycznia męska drużyna Alfy-Vector udała się na wyjazdowy mecz Superligowy do Wronek. Panowie wygrali 7:1.


Przeczytaj resztę tego wpisu »

W pierwszym noworocznym spotkaniu ligowym naszym paniom przyszło się zmierzyć w wyjazdowym meczu z Dziewiątką-Amica Wronki.


Przeczytaj resztę tego wpisu »

9 grudnia w Tarnowie Podgórnym męska drużyna Alfy-Vector podejmowała w meczu rewanżowym rozgrywek Champions League chorwacki KK Zapresic. Mecz zakończył się przegraną naszych panów w stosunku 1:7 i tym samym pożegnaliśmy się tymi rozgrywkami.


Przeczytaj resztę tego wpisu »

Weekend ligowy rozegrany 5 listopada przyniósł naszym drużynom wygraną i przegraną.

Panie udały się na mecz wyjazdowy na trudny „teren” do Gdańska. Niestety i tym razem górą były zawodniczki Dębinek, które pokonały nasze panie 5:1. Punkt honorowy dla Alfy-Vector zdobyła Izabela Torka (553), która była najlepszą zawodniczką w naszych szeregach. Najlepszy wynik w meczu uzyskała Natalia Postrożny (565). Czwarta kolejka Superligi Kobiet przyniosła wiele zmian w tabeli. Alfa-Vector spadła na 5 pozycję i traci 4 punkty do liderujących Dębinek. Inne drużyny z wyższych miejsc mają na swoim koncie tyle samo punktów co Alfa-Vector, lecz są z korzystniejszym bilansem punktów setowych. Zapowiada się zatem całkiem ciekawa rywalizacja w kolejnych meczach…

PROTOKÓŁ MECZOWY

Panowie gościli w Tarnowie Podgórnym drugą drużynę Dziewiątki-Amica Wronki. Mecz nie stał na wysokim poziomie, ale jak mówi dawne powiedzenie… gra się tak jak przeciwnik pozwala. Pomimo założeń przedmeczowych o zdobyciu kompletu ośmiu punktów, plan Alfie-Vector nie wypalił. Tarnowianie zwyciężyli, ale musieli oddać dwa punkty przeciwnikom za wygrane pojedynki. Najlepszym zawodnikiem w meczu był Dawid Strzelczak (596), który tego dnia odstawał poziomem od całej reszty grających zawodników. Wygrana nad Dziewiątką-Amica 2 dała naszej drużynie awans na drugą lokatę w tabeli.

PROTOKÓŁ MECZOWY

RELACJA LIVE STREAM


LIVE TICKER

Połowicznym sukcesem zakończyła się dzisiejsza kolejka ligowa dla naszych drużyn.

Cenne zwycięstwo nad mistrzyniami Polski odniosły nasze panie, które w Vectorze wygrały 5:1. Najlepszy wynik w meczu uzyskała Izabela Torka (562).

PROTOKÓŁ MECZOWY

Panowie gościli u gostyńskiego Startu. Mecz był bardzo zacięty. Obie ekipy wygrały po 3 pojedynki, a o zwycięstwie gospodarzy zadecydowała większa suma strąconych kręgli (+34). Najlepszym zawodnikiem w meczu był Jakub Osiewicz (618).

PROTOKÓŁ MECZOWY

Po tym weekendzie ligowym nasze drużyny zajmują w tabeli trzecie miejsca ze strata 2 punktów do liderów.

   

Starsze newsy
Sponsorzy

Partnerzy

Media współpracujące