Archiwum kategorii ‘Od redakcji klubowej’

Dnia 13 września 2017 r. (środa) od godz. 18.00 odbędą się w siedzibie klubu badania lekarskie orzekające zdolność zawodników do uprawiania sportu.

Zapraszamy także innych zawodników (nie będących członkami naszego klubu) do przedłużenia zdolności.
Przypominamy o uaktualnieniu badań EKG oraz laboratoryjnych: krew (OB, morfologia), mocz ogólny.

Ostatni kawaler w naszych szeregach stanął na ślubnym kobiercu.

Ślub Sylwii Susuł i Michała Grędziaka odbył się w dniu 16.06.2017 r. w Urzędzie Miejskim w Rydzynie. Młodej parze życzymy szczęścia, wiecznej miłości i wiele radości w życiu 🙂

W dniu dzisiejszym w Gorzowie Wlkp. sakramentalne TAK powiedzieli sobie Natalia Zakęs i Marcin Grzesiak (Alfa-Vector Tarnowo Podgórne).

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Do XXII Pucharu Alfy-Vector pozostały trzy tygodnie i najwyższy już czas aby zaprosić Was do uczestnictwa w ostatnim turnieju GPP w tym sezonie.

Puchar Alfy-Vector zamykać będzie jak co roku edycję Grand Prix Polski. Podczas dekoracji zakończenia poznamy zwycięzców turnieju oraz całego cyklu GPP.
Uczestnicy Pucharu Alfy-Vector zagrają o nagrody ufundowane przez firmę VECTOR.

Warunki uczestnictwa określa regulamin Grand Prix Polski 2016/17 na stronie gpp.kregle.net

INFORMACJE ORGANIZACYJNE  XXII PUCHARU ALFY-VECTOR

TABLICA HONOROWA ZWYCIĘZCÓW PUCHARU ALFY-VECTOR

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmujemy:
e-mail: alfavector@poczta.fm
lub tel. 605 318 918 (Jarosław Bonk)
Ze względu na weekend majowy zgłoszenia przyjmujemy do dnia 28 kwietnia 2017 r. do godz. 22.00. O rezerwacji miejsc startowych decyduje kolejność zgłoszeń.

20pav_plan_startowy
(aktualizacja na bieżąco)

Po czteroletniej przerwie tytuł Drużynowych Mistrzów Polski może powrócić do Tarnowa Podgórnego!!! Męska drużyna Alfy-Vector zapewniła sobie pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej i już niewiele brakuje do osiągnięcia sukcesu.

W najbliższą niedzielę (9 kwietnia) o godz. 12.00 odbędzie się turniej finałowy z udziałem czterech drużyn. Ma już on tylko charakter formalny ponieważ teoretycznie żaden z teamów nie ma szans na zmianę swojej pozycji na koniec rozgrywek. Nie znaczy to jednak, że zawodnicy potraktują turniej ulgowo. Na torach drużyna Alfy-Vector będzie chciała zapewne pokazać się z jak najlepszej strony i przypieczętować swój tytuł zwycięstwem turniejowym.
Serdecznie zapraszamy kibiców do kręgielni Vector, przy ul. Rokietnickiej 21 – WSTĘP WOLNY.
PROGRAM TURNIEJU:
turniej (6 bloków) – od godz. 12.00-18.00.
uroczyste zakończenie oraz dekoracja medalistów – około godz. 18.30.

LIVE TICKER

LIVE STREAM

Dnia 9 marca 2017 r. (czwartek) od godz. 18.00 odbędą się w siedzibie klubu badania lekarskie orzekające zdolność zawodników do uprawiania sportu.

Zapraszamy także innych zawodników (nie będących członkami naszego klubu) do przedłużenia zdolności.

Przypominamy o uaktualnieniu badań EKG oraz laboratoryjnych: krew (OB, morfologia), mocz ogólny.

alfavector-zyczenia-animowane-2016

Nie tak miało być. Takimi słowami można by w skrócie opisać przebieg meczu rewanżowego 1 rundy rozgrywek CL z rumuńską drużyną CS Electromures Romgaz Targu Mures.

alfa-electromures

Przeczytaj resztę tego wpisu »

Serdecznie zapraszamy w dniu jutrzejszym do spędzenia popołudnia na meczu Champions League kobiet. Bez względu ile masz lat każda para rąk przyda się w kibicowaniu 😉

plakat_alfa-targu-mures-www

Zapraszamy tym bardziej, że w tych kręglarskich elitarnych rozgrywkach polskie drużyny goszczą nie za często. Jest to dobra okazja do zobaczenia profesjonalnego kunsztu gry w kręgle klasyczne, tym razem w wykonaniu kobiet. Szczegóły odnośnie meczu znajdziecie na powyższym promującym plakacie. A dla tych, którzy nie będą mogli przybyć do kręgielni Vector osobiście przewidujemy transmisję oraz aktualizację wyników meczu co 15 rzutów. SERDECZNIE ZAPRASZAMY – WSTĘP WOLNY!

LIVE STREAM

LIVE TICKER

   

Starsze newsy
Sponsorzy

Partnerzy

Media współpracujące