Archiwum kategorii ‘Młodzież’

W dniach 7-9 sierpnia 2020 r. rozegraliśmy 1. Memoriał  Ryszarda Bonka. Niestety wybuch epidemii na początku marca nie pozwolił nam na rozegranie turnieju w jego pierwotnym terminie. Marcowy turniej był wliczany do Młodzieżowego Grand Prix Polski i niestety odwlekająca się w czasie epidemia wpłynęła na decyzję Zarządu SKK o nie rozgrywaniu  MGPP już do końca sezonu. Oprócz nas poszkodowani zostali także gospodarze ostatniego turnieju cyklu MGPP w Lesznie.

Przeczytaj resztę tego wpisu »

KS Alfa-Vector-Tarnowo Podgórne informuje, że planuje w dniach 7-9.08.2020 r. rozegrać zaległy 1. Memoriał Ryszarda Bonka.
Tą drogą chcemy zaprosić zawodniczki, zawodników oraz działaczy klubowych z całej Polski do licznego uczestnictwa w turnieju. Z
akładamy na dzisiaj, że sytuacja i warunki związane z koronawirusem na to pozwolą.
Analizując przedstawiony przez Zarząd SKK PZKręgl nowy kalendarz imprez zaległych doszliśmy do wniosku, że wyjątkowo turniej rozegramy wyłącznie w kategoriach juniorki/-a młodszego oraz juniorki/-a zgodnie z przynależnością do kategorii wiekowych w sezonie 2019/2020. Naszym celem jest umożliwienie przetarcia przedstartowego dla tych kategorii wiekowych przed rozegraniem zaległych Mistrzostw Polski.
W przyszłości Memoriał Ryszarda Bonka będzie już rozgrywany i zaliczany do klasyfikacji Młodzieżowego Grand Prix Polski w kategoriach: dzieci, młodzików i juniorów młodszych.
Szczegółowe warunki zgłoszeń do startu, informację o opłatach oraz zasady regulaminowe znajdziecie w poniższej INFORMACJI ORGANIZACYJNEJ.
Zasady związane z zachowaniem bezpieczeństwa przed koronawirusem podamy w terminie późniejszym.

ZACHĘCAMY WAS JUŻ TERAZ DO ZAPISÓW!

❗     Informacja organizacyjna, regulamin

❗     Koronawirus – wytyczne na kręgielni

✍  Plan startowy

🏅  Wyniki

📷  Galeria zdjęć

Dnia 03.11.2018 w Tarnowie Podgórnym zostanie rozegrany mecz sparingowy Polska vs Czechy oraz turniej sprintów na które serdecznie zapraszamy. Start o godz. 9.30. 

Tuż po świętach Bożonarodzeniowych odbył się tradycyjnie rozgrywany corocznie Turniej Świąteczny. Była to już 17. edycja tych młodzieżowych ogólnopolskich zawodów.

dscf8357

Przeczytaj resztę tego wpisu »

Wójt Gminy Tarnowo Podgórne Tadeusz Czajka wręczył 5 grudnia nagrody sportowcom, którzy w 2016 r. wywalczyli medale na Makroregionalnych Mistrzostwach Młodzików, Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów oraz Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

nagrody-wojta-2016

Przeczytaj resztę tego wpisu »

W dniach 22-24 kwietnia tarnowska kręgielnia Vector gościła młodzików, którzy rywalizowali w swoich Mistrzostwach Międzyokręgowych.

mmm2016_05
Przeczytaj resztę tego wpisu »

Od minionego czwartku do niedzieli kręglarska młodzież rywalizowała w Lesznie w XXIII Memoriale Stanisława Krzymińskiego i Bronisława Nowackiego. W zawodach uczestniczyło ponad stu młodych zawodników, a wśród nich nasi reprezentanci z wieloma sukcesami.

nowacki2016_mlodzicy
Przeczytaj resztę tego wpisu »

W miniony weekend w gostyńskiej kręgielni Startu rozegrano Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych. Zawodnicy rywalizowali w konkurencji indywidualnej, par, sprintów, tandemów mieszanych oraz drużynowej. Alfę-Vector reprezentowały Ola Bonk oraz Weronika Torka, niestety tym razem bez medalowych sukcesów.

MP_Gostyń_2016-pary juniorki
Przeczytaj resztę tego wpisu »

W dniach 3-6 marca 2016 r. we Wronkach rozegrał się 30. Puchar Wronek. Ten jubileuszowy turniej dla młodzieży zgromadził na starcie 133 zawodników z 11 klubów.

30puch_wronek_chlopcy
Przeczytaj resztę tego wpisu »

Tradycyjnie jak co roku, w okresie poświątecznym rozgrywano Turniej Świąteczny. XVI-ta odsłona tego młodzieżowego turnieju odbyła we Wronkach w dniach 27-29 grudnia, a grupę siedmiu zawodników stanowili zawodnicy naszego klubu.

turniej-swiateczny-ola
Przeczytaj resztę tego wpisu »

Starsze newsy
Sponsorzy

PartnerzyMedia współpracujące