Seniorki, Seniorzy - Alfa-Vector Tarnowo Podgórne

Archiwum kategorii ‘Seniorki, Seniorzy’

Do zaległego 25. Pucharu Alfy-Vector pozostały trzy tygodnie i najwyższy już czas, aby zaprosić Was do uczestnictwa w ostatnim turnieju iPOS GPP w sezonie 2019/20.

Przeczytaj resztę tego wpisu »

Dnia 16 lutego odbyły się ostatnie rozgrwki w tym sezonie Superligi kobiet i mężczyzn. 

W ostatnim meczu Superligi kobiet nasze panie zmierzyły się z drużyną TKKF Dębinki Gdańsk. Mecz nie należał do najłatwiejszych ponieważ mierzyłyśmy się z pierwszą drużyną w tabeli. Od początku jednak wszystko szło po naszej myśli. W pierwszych pojedynka zagrały Marta Strzelczak vs Sylwia Piotrowska i Izabela Torka vs Magdalena Rewucka. Dziewczyny pewnie pokonały swoje przeciwniczki zdobywając dwa duże punkty. W drugim bloku swoją rywalizacje rozpoczęły Aleksandra Bonk vs Justyna Szymańska i Dominika Zygarłowska vs Barbara Gandecka. Oli zwycięstwo przyszło łatwo. Szczęścia nie miała Dominika której przeciwniczka nie dała się pokonać. Uzyskując najlepszy wynik meczu wygrała pewnie pojedynek. Ostatecznie dziewczyny wygrały 5:1. Rozgrywki ligowe zakończyły na miejscu trzecim. Gratulacje dla naszych pań!!!

PROTOKÓŁ MECZOWY

Panowie w ostatnim meczu podejmowali na wyjeździe drużynę KK Dziewiątka-Amica Wronki. Był on tylko wisienką na torcie do zdobycia trzeciego z rzędu Mistrzostwa Polski. Po pierwszym bloku wygrywaliśmy 2:0 z przewagą 59 kręgli za sprawą zwycięstw Jarka Bonka i Tomka Masłowskiego. W drugim bloku wygraliśmy jeden pojedynek z powodu nie uznania wyniku Marcina Grzesiaka. Ostatnie pojedynki zakończyliśmy zwycięstwem, chodź jeden z nich nie należał do najłatwiejszych. Jakub Cwojdziński z przewagą 7 kręgli wygrał pojedynek z Arkadiuszem Stacheckim. Ostatecznie wygraliśmy mecz 5:3. Najlepszy wynik uzyskał Michał Grędziak uzyskując końcowy wynik 653 zbitych kręgli. Panowie zakończyli rozgrywki ligowe na pierwszym miejscu. Gratulujemy!!!

PROTOKÓŁ MECZOWY

2 lutego odbyły się rewanżowe spotkania obu drużyn pomiędzy KS Polonią 1912 Leszno.

Tradycyjnie rozpoczęły panie. Po pierwszym blok był remis 1:1, a nasza drużyna miała 56 kręgli przewagi. Wszystko zmieniło się w drugim bloku. Oba pojedynki przegrałyśmy, nie pomogła nawet zmiana po dwóch torach.  Dziewczyny musiały uznać wyższość przeciwniczek. Mecz zakończył się wynikiem 1:5 dla leszczynianek. Na pocieszenie pozostał nam tylko punkt bonusowy.

PROTOKÓŁ MECZOWY

Po zakończonym meczu pań, rozpoczął się zmagania panów. Po pierwszym bloku był remis 1:1, a przeciwnicy mieli tylko jeden kręgiel straty. Wszystko zmieniło się w kolejnych pojedynkach. Kolejne dwa zakończyły się zwycięstwem dla nas. W ostatnim bloku leszczyniaką udało się jeszcze urwać jeden punkt. Mecz zakończył się wnykiem 6:2 dla nas. Drużyna męska dzisiejszą wygraną przypieczętowała zdobycie tytułu Drużynowego Mistrza Polski w sezonie 2019/2020.

PROTOKÓŁ MECZOWY

12 stycznia odbyły się mecze Superligi kobiet i mężczyzn rozgrwane w Tarnowie Podgórnym. 

Tym razem pierwsi rozpoczeli panowie. Mecz rozgrywany był pomiędzy drużyną KS Start Gostyń. Już po pierwszym bloku prowadziliśmy 2:0 z przewagą aż 171 kręgli za sprawą pojedynkowych zwycięstw Leszka Torki i Jarka Bonka. Kolejne pojedynki zakończył się również zwycięstwem dla nas. W trzeci bloku udało się urwać przeciwniką jeden punkt. Michał Grędziak po dwóch wygranych setach przegrał o dwa kręgle z Jakubem Osiewiczem. Mecz zakończył się ostatecznie pewną wygraną Alfy-Vector 7:1.

PROTOKÓŁ MECZOWY

 

Potem przyszedł czas na panie. Alfiątka rywalizowaly z MLKS Tucholanka JK M. Kiedrowski Tuchola.  Spotkanie od samego początku było bardzo zaciętę. Po pierwszym bloku i bardzo wyrównanym pojednyku pomiędzy Dominiką Zygarłowską i Dorotą Januszewską, prowadziliśmy 10 kręglami. Przy stanie 1:1 rozpoczeliśmy drugi blok. W drugim bloku Marta Strzelczak pewnie pokonała Natalie Bucholc, kończąc z pięknym wynikiem 611 kręgli. Na torach obok Weronika niestety przegrała swój pojedynek gorszą sumą strąconych kręgli. Mecz zakończył się wygraną naszych pań 4:2.

PROTOKÓŁ MECZOWY

W pierwszym noworocznym spotkaniu ligowym nasze panie zmierzyły się na wyjeździe z Dziewiątką-Amicą Wronki.

Przeczytaj resztę tego wpisu »

Zarząd Klubu „Alfa-Vector” zaprasza na zebranie sprawozdawczo-wyborcze członków klubu, które odbędzie się dnia 12.12.2019 r. o godz. 17.00 w kręgielni „VECTOR” w Tarnowie Podgórnym ul. Rokietnicka 21. Prosimy o niezawodne przybycie na zebranie.

PORZĄDEK OBRAD

zebranie-zarzadu

15 września została rozegrana druga runda Superligi kobiet i mężczyzn. Tym razem gościliśmy u siebie drużyny z Wronek i Leszna.

Pierwszy rozpoczął się mecz pań, które zmierzyły się z drużyną KK Dzięwiątka-Amica Wronki. Spotkanie niestety zakończyło się nie po naszej myśli. Alfiątka przegrały mecz 4:2 😞 Najlepszy wynik uzyskała zawodniczka przeciwniczek Julia Brodziszewska (601).

PROTOKÓŁ MECZOWY

Panowie podejmowali u siebie drużynę KS Polonia 1912 Leszno. Mecz był bardzo zacięty. Obie ekipy wygrały po 3 pojedynki, a o naszym zwycięstwie zdecydowała większa suma strąconych kręgli (+104). Najlepszym zawodnikiem meczu był Jarosław Bonk (612).

PROTOKÓŁ MECZOWY

8 września w Poznaniu odbyły się dwa mecze superligowe z Czarną Kulą Poznań. Obie nasze drużyny, kobieca i męska odniosły zwycięstwo.

Przeczytaj resztę tego wpisu »

Dnia 11 września 2019 r. (środa) od godz. 18.00 odbędą się w siedzibie klubu badania lekarskie orzekające zdolność zawodników do uprawiania sportu.

Zapraszamy także innych zawodników (nie będących członkami naszego klubu) do przedłużenia zdolności.
Przypominamy o uaktualnieniu badań EKG oraz laboratoryjnych: krew (OB, morfologia), mocz ogólny.

W miniony weekend w Sierakowie rozegrano Mistrzostwa Polski Seniorów U50 i U60.

Przeczytaj resztę tego wpisu »

Starsze newsy
Sponsorzy

PartnerzyMedia współpracujące