Archiwum autora


LIVE TICKER
LIVE STREAM


LIVE TICKER


LIVE TICKER

Wiele działo się dzisiaj w kręgielni Vector w Tarnowie Podgórnym…  Mowa oczywiście o meczowym hicie 4 kolejki superligi mężczyzn.

Mecz pomiędzy Alfą-Vector a Polonią 1912 Leszno przyniósł jak zwykle wiele emocji. Po dobrym początku w wykonaniu gospodarzy do głosu doszli goście. Po dwóch blokach mieliśmy remis z minimalną przewagą w kręglach na korzyść przyjezdnych. Ostatni odsłona to istny thriller kręglarski i pogoń gospodarzy, która przyniosła zwycięstwo Alfie-Vector 5:3 w ostatnich rzutach zaledwie 9 kręglami. Kto nie był na meczu i nie widział co się wyprawiało na torach niech żałuje…😉

WYNIKI MECZU

Znamy już przeciwnika męskiej drużyny Alfy-Vector w 1 rundzie Champions League.

Będzie nim chorwacki Zapresic, który został zwycięzcą tegorocznego Pucharu Europy. Z tą drużyną przyszło się zmierzyć naszym panom przed trzema laty. Wtedy niestety oba mecze przegraliśmy. A jak będzie tym razem? Pierwszy mecz odbędzie się 25 listopada w Zapresicu, rewanż w Tarnowie Podgórnym 9 grudnia. Już teraz serdecznie zapraszamy do kręgielni Vector.

LOSOWANIE MECZY CHAMPIONS LEAGUE


LIVE TICKER

W dniach 3-7 października męska drużyna Alfy-Vector uczestniczyła w Pucharze Świata zajmując w nim 9. miejsce, dające jej awans do Champions League po raz czwarty w historii !

Tegoroczny Puchar Świata dla drużynowych mistrzów krajowych rozegrano w czeskim Blansku. Alfa-Vector jechała z zamiarem zajęcia przynajmniej ósmego miejsca gwarantującego bezpośrednie uczestnictwo w Champions League. Było wiadomo, że walka o miejsca medalowe jest mało realna. Jak zwykle liczyły się światowe kręglarskie tuzy 😉 Ostatecznie panowie zakończyli start na dziewiątym miejscu i dzięki braku akcesu gry w Champions League słoweńskiego KK Calcit Kamnik to Polakom przypadł zaszczyt gry w tych prestiżowych rozgrywkach.


foto: https://www.worldcupblansko.cz/

WYNIKI PUCHARU ŚWIATA

 

Bardzo udanie zakończył się dla naszych drużyn miniony weekend ligowy. Drużyna kobiet oraz mężczyzn odniosły dzisiaj zwycięstwa nad Czarną Kulą Poznań. Panie wygrały 5:1, a panowie 6:2.


WYNIKI MECZU


WYNIK MECZU

Pierwszy turniej cyklu iPOS Grand Prix Polski – Puchar Leszna stał na wysokim poziomie i zakończył się sukcesem sportowego małżeństwa – Marty i Dawida Strzelczaków.

Przeczytaj resztę tego wpisu »

LIVE TICKER

   

Starsze newsy
Sponsorzy

Partnerzy

Media współpracujące